Love For Guatemala

group

Cesty do Guatemaly 

Při každé cestě Love for Guatemala vysazuje nebo distribuje stromy spolu s místními komunitami, které se napočítávájí z prodeje výrobků a stromových certifikátů. Také pracujeme na různých humanitárních projektech, vždy dle dané situace v Guatemale-stavění chýší po hurikánech, distribuce filtrů na vodu, atd. 

 guateculture 

Mayská kultura, zvyky a tradice, Guatemala je krásná země…

Další cesta se uskuteční v roce 2023.  Tato cesta bude nejspíš soukromá.. , zaměřená na čas strávený u šamana, na ceremoniích a učení se dále o nápoji Bohů. Dalším cílem bude organizace a distribuce ovocných  a neovocných stromů a další plány se teprve budou vyvíjet dle dané situace v Guatemale. Cesta pak bude pokračovat v navštěvování mayských komunit, s kterými pracuji na fair tradových výrobcích.

Jinak také na našich  cestách:

navštěvujeme pestré mayské trhy, trávíme čas u posvátných jezer,
navštěvujeme okolní mayské vesničky a také někdy trávíme čas s mayskými rodinami.

Trávíme čas v komunitách s kterými spolupracujeme a tam také zalesňujeme.
Někdy i pobýváme u mayských rodin a navštivujeme ženy s kterými spolupracujeme ohledně tradičniho tkaní dle zásad fair trade a podporujeme školní docházku jejich dcer. 

Někdy také bydlíme a stravujeme se u guatemalských a mayských rodin. Toto je obrovská příležitost jak více poznat guatemalskou a mayskou kulturu a sdílet společné chvíle. Sázíme stromy
v různých místech v Guatemale, které Love for Guatemala napočítává  již od září 2013.

Šplháme na sopky, na posvátná mayská místa a navštěvujeme mayské komunity 
blízko kterých i pobýváme.  Zapojujeme se do aktivit místního dětského komunitního centra, škol a jiných. Navštěvujeme rodinné kávové farmy a místa na zpracování pravého kakaa. Chodíme na výlety do jiných vesniček a míst:). Někdy i navštěvujeme místní šamany.

Užíváme si tradiční mayskou koupel v mayských temazcalech, jíme tradiční pokrmy, jezdíme tzv."kuřecími autobusy" a vždy možností a zážitků je spoustu:).

Přesný obsah cesty je vždy trochu jiný. Cesta se může kdykoliv změnit, dle místních podmínek, počasí, politické situace, přívalových dešťů, bouchajících sopetk, atd :).

Cesta trvá zhruba 3 týdny, letenku si každý hradí a zařizuje sám (možnost využít osvědčenou cestovní kancelář, která může letenky zajistit). Veškeré náklady cesty si každý hradí sám,
Love for Guatemala nehradí žádné náklady.

Pro více info nás kontaktujte na: info@loveforguatemala.com

Děkujeme za přízeň:)

LFG

 

Copyright 2022. All Rights Reserved, Love For Guatemala loveforguatemala Website Design By Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu