Love For Guatemala

group

Další cesta do Guatemaly se uskuteční v květnu 2018.

Při této cestě Love for Guatemala bude vysazovat stromy napočítané za poslední rok a vy jste zváni být u toho!:). 

 guateculture 

Mayská kultura, zvyky a tradice, Guatemala je krásná země…

Na našich cestách navštěvujeme pestré mayské trhy, trávíme čas u posvátných jezer
a navštěvujeme okolní mayské vesničky a trávíme čas s mayskými rodinami.

Šplháme na sopky, na posvátná mayská místa a navštěvujeme mayské komunity v horách
u kterých i pobýváme.  Zapojujeme se do aktivit místního dětského komunitního centra, škol a jiných. Navštěvujeme rodinné kávové farmy a místa na zpracování pravého kakaa. Chodíme na výlety do jiných vesniček a míst:). Někdy i navštěvujeme místní šamany.

Trávíme čas v komunitách s kterými spolupracujeme a podporujeme mayské ženy v jejich tradičním tkaní,dle zájmu můžeme i tkaní vyzkoušet. 

Z části bydlíme u guatemalských rodin. Toto je obrovská příležitost jak více poznat guatemalskou a mayskou kulturu a sdílet společné chvíle. Sázíme stromy již v několika místech v Guatemale, které Love for Guatemala napočítává  již od září 2013.

Užíváme si tradiční mayskou koupel v mayské sauně, jíme tradiční pokrmy, jezdíme tzv."kuřecími autobusy" a vždy možností a zážitků je spoustu:).

Přesný obsah cesty záleží na složení účastníků. Cesta se může kdykoliv změnit, dle místních podmínek, počasí, atd.

Cesta trvá zhruba 3 týdny, letenku si každý dobrovolník hradí a zařizuje sám (možnost využít osvědčenou cestovní kancelář, která může letenky zajistit). Veškeré náklady cesty si každý hradí sám, Love for Guatemala nehradí žádné náklady.

Pro více info nás kontaktujte na: info@loveforguatemala.com

Děkujeme za přízeň:)

LFG

 

Copyright 2018. All Rights Reserved, Love For Guatemala loveforguatemala Website Design By Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu