Love For Guatemala

kids3

S radostí v srdci jsem přijala požehnání od svého mayského šamana konat kakaové ceremonie s posvátným mayským kakaem a šířit osvětu o tomto  nápoji bohů  zde v naší zemi. S hlubokým respektem k Mayům , mayské půdě, zvykům a tradicím,  k této posvátné rostlině, medicíně a k mému šamanovi tak tedy konám svou další životní misi a pravidelně pořádám kakaové ceremonie. 

Kakao mne provází v Guatemale a já ho pomalu a jistě objevuji tak dlouho jak mé cesty do Guatemaly trvají, tedy 15 let.

Posvátné kakao je také možné zakoupit po absolvování úvodní kakaové ceremonie. Takto konám dle přání a vize mého šamana a proto kakao není možné si zakoupit jen tak. Je opravdu důležité procítit, vědět a chápat tento neskutečný dar a to pouhou koupí nelze.

Ceremonie se  většinou naplní než stačím jejich datumy zveřejňovat zde, o více info a další termíny prosím sledujte náš fb nebo napište email.

Možné si i domluvit a sestavit si  svou skupinku nebo přijít na ceremomiii jako pár či si udělat kakaovou ceremonii jako teambuilding event. 

Ke každé ceremonii přicházím a konám ji s hlubokým respektem k tomuto nápoji Bohů, mému šamanovi, Mayům a všem jiným zdrojům,elementům a předkům. 

Srdečně se těším.

S láskou Irena DeLave

 

Další ceremonie se bude konat : 10.11., 10-13h

Nutno si rezervovat místo předem přes email: idelave@yahoo.com

Více informací k ceremonii pošlu emailem zájemcům zpět.

Copyright 2021. All Rights Reserved, Love For Guatemala loveforguatemala Website Design By Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu