Love For Guatemala

kids3

S radostí v srdci jsem přijala požehnání od svého mayského šamana  konat kakaové ceremonie s posvátným ceremoniálním mayským kakaem a šířit osvětu o tomto  nápoji Bohů  zde v naší zemi. S hlubokým respektem k Mayům , mayské půdě, zvykům a tradicím,  k této posvátné rostlině, medicíně a k mému šamanovi tak tedy konám svou další životní misi a pravidelně pořádám kakaové ceremonie. 

Kakao mne provází již 15 let a já ho neustále nadále pomalu a jistě objevuji a svůj vztah s ním neustále prohlubuji.

Ke každé ceremonii přicházím a konám ji s hlubokým respektem k tomuto nápoji Bohů, mému šamanovi, Mayům a všem jiným zdrojům,elementům a předkům.

Posvátné kakao Lavalove je možné si zde zakoupit po kakaové ceremonii. Takto konám dle přání a vize mého šamana a proto kakao není možné si zakoupit aniž by jste ho nejdříve  okusili a dozvěděli se více o této posvátné  medicíně. Je opravdu důležité nejdříve procítit, vědět a chápat tento neskutečný dar a to přímou koupí nelze.

Ceremonie se  většinou naplní než stačím jejich datumy zveřejňovat zde, proto o více info a další termíny prosím sledujte náš fb nebo napište email.

Je možné si i domluvit a sestavit svou vlastní skupinku nebo si dopřát párovou, rodinnou, firemní, individuální nebo ceremomiii  jako teambuilding event. 

Srdečně se těším.

S láskou Irena DeLave

 

Další veřejné ceremonie se bude konat : 15.6.  2022 v 10h, Casa Colibri Vonoklasy

                                                            3.7. 2022, 14h, Kašperské Hory, samota Bajerov

Po ceremonii je možné si posvátné šamanské kakao zakoupit.

Nutno si rezervovat místo předem přes email: idelave@yahoo.com

Více informací k ceremonii pošlu emailem zájemcům zpět.

Copyright 2022. All Rights Reserved, Love For Guatemala loveforguatemala Website Design By Mohamed Kurdi - www.mkurdi.eu